Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
  • -100,00 zł
  • Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

850,00 zł
750,00 zł - 100,00 zł
Brutto
WOJEWÓDZTWO
CENA
MIEJSCE
TERMINY
Ilość
2 recenzje

Celem Kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy jest przygotowanie ratowników do udzielania pomocy podczas akcji ratowniczych. Uzyskane na kursach pierwszej pomocy kwalifikacje i umiejętności okazują się szczególnie przydatne, gdy występuje zagrożenie życia ofiary zdarzenia.

Zapraszamy na Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP). Szkolenia te przeznaczone są dla osób, które nie posiadają wykształcenia medycznego, a chciałyby zyskać uprawnienia do udzielania pomocy medycznej poszkodowanym w wyniku wypadków czy chorób. Kursy KPP obejmują również zagadnienia związane z ratownictwem drogowym oraz fachową pomocą w przypadku obrażeń mechanicznych. Organizacja Kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy przebiega m.in. zgodnie z regulacjami prawnymi zawartymi w art. 13 ust. 8 ustawy z dnia 3 grudnia 2019 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U.2019poz. 2408). 

kurs kpp
Na kursie KPP uczestnikom zostaje przekazana i utrwalona wiedza dotycząca pierwszej pomocy. Kursanci zyskują też świadomość tego, że są odpowiedzialni za jakość udzielanej pomocy. Innym, ale równie istotnym celem prowadzonych szkoleń KPP jest kształtowanie u ratowników odpowiedniej postawy etycznej.

5 innych produktów w tej samej kategorii: