XVII MAJÓWKOWY REJS PO CHORWACJI

2 000,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Kolejny, już XVII majówkowy rejs po Chorwacji

Pliki do pobrania i wypełnienia dla uczestników:

https://akcjaserca.com/img/cms/Chorwacja pliki do pobrania/oswiadczenie chorwacja.pdf

https://akcjaserca.com/img/cms/Chorwacja pliki do pobrania/ZAŁĄCZNIK covid.pdf

https://akcjaserca.com/img/cms/Chorwacja pliki do pobrania/regulamin rejsu 01-08-2021.pdf


Zapraszamy na niesamowity wypoczynek pod żaglami,  zwiedzanie ciekawych wąskich urokliwych uliczek Chorwackich miasteczek oraz poznanie ducha tego, tak niedalekiego, ale jakże oryginalnego kraju położonego u stóp Morza Adriatyckiego.

Żeglarska Majówka na Chorwacji to najlepsza propozycja aktywnego wypoczynku – zostawcie za sobą zimę, spędźcie wiosenny słoneczny tydzień! 

01-08.05.2021  Rejs w Chorwacji
Cena: 2000 zł, zawiera: . 
 Jacht (Bavaria), opłaty portowe, paliwo 
 Kapitana z doświadczeniem żeglarskim 

 Ubezpieczenie jachtu Każdy uczestnik rejsu musi wpłacić pierwszego dnia rejsu 100 Euro kaucji za jacht. 

Kaucja jest zwrotna po rejsie jeżeli jacht oddany jest w stanie niezmienionym. 

Cena nie zawiera: 

 Opłaty klimatycznej 1E/dzień,. 

 Wyżywienia 

Transportu 

Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego! 

Chorwacja to jeden z najpiękniejszych zakątków świata. Zaskoczy nas przepięknymi widokami, niezwykłą architekturą, czystym powietrzem i rajskimi widokami. Zapewniamy jednak, że jest to jedynie część atrakcji jakie czekają na Państwa w tym urokliwym kraju nad Adriatykiem. 

Aby zapisać się na rejs: Należy wysłać wiadomość e-mail z danymi na adres: biuro@akcjaserca.pl w tytule wpisując: MAJÓWKA CHORWACJA Potrzebne dane: Imię, nazwisko, adres, nr telefonu, data i miejsce urodzenia, nr PESEL, nr paszportu lub dowodu osobistego oraz miejsce zamieszkania. 

Więcej informacji pod telefonem: +48 792-211-127

Rejsy po Chorwacji w innych terminach:
Termin rejsu do ustalenia, najfajniejsze na wyjazd są miesiące maj - październik
Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od preferowanego standardu i wielkości  jachtu.
Po przesłaniu do nas informacji na temat jachtu, terminu, ilości osób zostaje przesłana do Państwa oferta cenowa wyjazdu. Wyjazd może zawierać, lub nie zawierać organizację transportu w obie strony i wyżywienia. Bądź z nami, nie przegap tej przygody!!!Przykładowy plan rejsu 7 dniowego:

Dzień 1 (Startujemy Sibenik/Sukosan)- Odebranie jachtów, zaokrętowanie, zwiedzanie.
Dzień 2 -6: Codziennie zmieniamy port, po śniadaniu wypływamy do wybranego portu. 
Dzień 7: Wyokrętowanie, zdanie jachtów ok. godz 10:00, wyjazd do Polski.

W planie rejsu: 
Sibenik - Sukosan, - Primosten - Vis - Hvar - Sv.Klement - Brać (Milna) - Trogir
Każdego dnia mamy kilka godzin żeglowania, po południu: plażowanie, zwiedzanie miast, portów, twierdz, parków
w zależności od terenu na którym jesteśmy. 
Wieczorem życie towarzyskie, kolacja, rozmowy do białego rana :) jak kto lubi :) Zapraszamy na niesamowity wypoczynek pod żaglami, zwiedzanie ciekawych wąskich urokliwych uliczek Chorwackich miasteczek oraz poznanie ducha tego, tak niedalekiego, ale jakże oryginalnego kraju położonego u stóp Morza Adriatyckiego.

Zróżnicowanie klimatyczne kraju jest jego niewątpliwym atutem: zaznamy tu aury śródziemnomorskiej, a także krajobrazu typowo nizinnego i górskiego. Chorwackie wybrzeże zachwyci turystów urokiem pięknych, słonecznych plaż i widniejącym w oddali łańcuchem Gór Dynarskich. Nie tylko jednak słone wody oblewające wybrzeże kraju stanowią o jego uroku. W Chorwacji znajdziemy liczne żeglowne rzeki: Drawę, Sawę, Dunaj i Kupę oraz przepiękne jeziora, na uwagę zasługują w szczególności Plitwickie kaskady wodne i wodospady.
 


Bardzo bogaty wachlarz portów i marin. 
Chorwacja ma się czym pochwalić w infrastrukturze oferowanej żeglarzom! Większość marin przygotowana jest na najwyższym poziomie. Sanitariaty są zadbane, wyremontowane i czyste.
Niezliczona ilość jadłodajni z wykwintnym jedzeniem, tawern w niesamowitym klimacie oraz winiarni kuszących oryginalnymi smakami zadowoli każdego amatora dobrej kuchni.

Długie chorwackie wybrzeże to raj dla żeglarzy i nie tylko!
Może chcesz posurfować, popływać na nartach wodnych lub ponurkować? W rejonie nadmorskim znajdują się cztery parki Narodowe i sporo uzdrowisk. Wzdłuż Morza Adriatyckiego ciągną się góry, więc można się też wybrać na górską wycieczkę.Sibenik – rozłożony na wzgórzach, nad równoległą do linii brzegowej zatoką (ujście rzeki Krka), jest bardzo malowniczym miastem. Główną atrakcją turystyczną jest katedra Św. Jakuba, jest to jeden z najważniejszych zabytków sakralnych w całej Chorwacji.  

Primosten – tutaj nie znajdziemy zbyt wielu zabytków, ale Primosten nadrabia swoim urokiem. Ciasna zabudowa zajmuje wychodzący w morze półwysep, na którego szczycie stoi kościół Św. Jerzego, z widoczną z daleka dzwonnicą. Trogir – wyróżnia się urodą nawet w samej Chorwacji – kraju pięknych zabytkowych miasteczek. Malownicza plątanina średniowiecznych uliczek i zaułków, otoczona przez porośniętą palmami szeroką promenadę nadmorską, przy której znajduje się twierdza Kemerlengo z XV w. Ale niestety jest ona niedostępna do zwiedzania przez turystów. Tutejsza starówka robi duże wrażenie, nie zajmuje wzgórza jak ma to zazwyczaj miejsce, lecz płaski fragment wybrzeża. To niewielka wysepka, którą łączą mosty z lądem i wyspą Ciovo. Wyspa Brac – największa wyspa środkowej Dalmacji, gorący klimat z długim latem, piękne górzyste krajobrazy oraz płynna plaża Zlatni Rat, która ma postać wychodzącego w morze klina.

Wyspa Hvar – najbardziej słoneczna wyspa Adriatyku i jedna z najpiękniejszych na chorwackim wybrzeżu. Ciekawostką jest to, że długi i wąski Hvar rozciąga się w kierunku niemal idealnie równoleżnikowym, między wyspami Brać i Korcula. Hvar jest w większości górzysty.

Żeglując z nami możecie cieszyć się towarzystwem delfinów. Delfiny od zawsze towarzyszyły ludziom, były postrzegane jako wysłańcy bogów, piloci prowadzący statki między rafami i ostatnia deska ratunku dla tonących, z drugiej strony- o czym rzadko się mówi- te urocze stworzenia potrafią zniszczyć sieci rybackie ;) Kiedy nie szukają pożywienia, najczęściej bawią się w grupach, często wyskakując widowiskowo nad powierzchnię wody. Spotkanie z nimi jest rzeczą niepowtarzalną, a widok stada, które płynąc wyskakują nad powierzchnię, zapada w pamięć na długo… 


Sukosan - port w zatoce Zlatna Luka i mała miejscowość, która słynie z pięknych plaż, ustronnych zatoczek, oraz zachwycających zabytków. Oprócz sportów wodnych, miłośników aktywnego spędzania czasu może zadowolić pełna gama innych sportowych zajęć. 

Chorwacja

Vis – najbardziej wysunięta w morze chorwacka wyspa, której atutem jest naturalne piękno. Nie ma tutaj rozbudowanej infrastruktury, która nie miała zbytnio kiedy się rozwinąć, ponieważ do 1989 stacjonowało tu wojsko. Na wybrzeżu są liczne zatoczki. W mieście Vis zachowało się sporo zabytków po antycznej osadzie, to jest miasto, w którym znajdziemy też kilka świątyń.

Chorwacja

Kuchnia chorwacka jest pełna różnorodnych smaków! Idealna dla wielbicieli ryb, owoców morza, serów. Jedzenie chorwackie jest zróżnicowane regionalne, ale wszędzie zasmakujemy dobrego wina, czy słynnej rakijii ;)


 

REJSY PO CHORWACJI:

 
Możliwość zdobycia doświadczenia żeglarskiego, oraz wypływania godzin stażowych.

Możliwość zrobienia patentu żeglarskiego lub motorowodnego.


* Nie wymagamy żadnego doświadczenia w żeglowaniu- w cenę rejsu wliczony jest kapitan i oficer. 

Cena zawiera:

  • Jacht, opłaty portowe, paliwo
  • Kapitana z doświadczeniem żeglarskim
  • Wyżywienie na jachcie
  • Ubezpieczenie jachtu
  • Opłatę klimatyczną 

Każdy uczestnik rejsu musi posiadać ze sobą kwotę 230 Euro na kaucje za jacht.
Kaucja jest zwrotna po rejsie.
chorwacja rejs
Cena nie zawiera:

  • Wyżywienia w restauracjach
  • Transportu
  • napoi, wody do picia
  • ubezpieczenia indywidualnego uczestników

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA MOTOROWODNE! 
OSOBY CHETNE MOGĄ PODCZAS WYJAZDU PRZEJŚĆ KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO 
A TAKŻE WYPŁYWAĆ GODZINY STAŻOWE! 
W planie rejsu zajęcia praktyczne i teoretyczne, oraz możliwość wypływania godzin stażowych na kolejne stopnie motorowodne.
PROMOCYJNA cena Rejsu i kursu Sternika Motorowodnego 2300 zł. + 700 zł.

6 innych produktów w tej samej kategorii: