Kurs Instruktora Snowboardu
Kurs Instruktora Snowboardu

Kurs Instruktora Snowboardu

1 250,00 zł
з податком
Real Time: 5 Visitor right now

Kurs Instruktora Snowboardu jest dobrym przygotowaniem do pracy w szkółkach narciarskich, ośrodkach sportowych i wypoczynkowych, biurach podróży oraz na obozach sportowych dla dzieci i młodzieży. Zapewnia podniesienie kwalifikacji zawodowych i możliwość znalezienia bardziej atrakcyjnego zatrudnienia. 

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
Кількість
Останні товари на складі

Kurs Instruktora Snowboardu 

Celem Kurs Instruktora Snowboardu jest opanowanie podstawowych zasad teorii i praktyki, by móc w pełni samodzielnie prowadzić zajęcia według ustalonego programu. Aby to osiągnąć należy dokładnie przeanalizować metodyczne i organizacyjne zasady treningu w oparciu o sport dla wszystkich oraz trening sportowy, przyswoić gry i zabawy ruchowe, które służą nauczaniu techniki i taktyki zachowania się w narciarstwie zjazdowym oraz podnieść własną sprawność do stopnia, który umożliwi demonstrowanie ćwiczeń w stopniu podstawowym. 

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, prowadzą je doświadczeni trenerzy i instruktorzy. Dzięki naszym kursom rozwiniesz swoją pasję związaną z narciarstwem oraz zyskasz ciekawe umiejętności i uprawnienia zawodowe. 

Kurs Instruktora Snowboardu składa się z dwóch części:

1. Teoretycznej

Obejmującej 31 h wykładów na których omawiane są m.in. technika i metodyka prowadzenia zajęć, organizacja zawodów, organizacja pracy szkoleniowej, bezpieczeństwo w narciarstwie zjazdowym, pierwsza pomoc, prawa i obowiązki instruktora

2. Praktycznej

Obejmującej 57 h ćwiczeń na stoku oraz samodzielnego prowadzenia zajęć

Egzamin:

1. Część teoretyczna: składająca się z testu (pytania otwarte i zamknięte)

2. Część praktyczna: składająca się z zaliczenia jazdy oraz prowadzenia zajęć

Skipass, noclegi oraz wyżywienie, są kosztami ponoszonymi indywidualnie przez kursanta i nie są wliczone w cenę kursu.

chat Коментарі (1)
Клас

Kurs Instruktora Snowboardu

1 250,00 zł